Çiçekçi web sitesi son dönemlerin en popüler web sitelerinden biridir. Artık çiçeklerin internet üzerinden sipariş verilmesiyle popüler olan bu siteler, yüksek trafik çekmektedir. Yüksek trafik de site üzerinden hem satışları artırmakta hem de sitenin arama motorları sıralamasında üstlere çıkarak daha fazla göz önünde olmasını sağlamaktadır.

SEO uyumlu çiçekçi web siteleri, çiçek satıcılarına daha fazla müşteri çekmeyi, daha geniş kitlelere yayılmayı, daha fazla arama yapılmayı ve tıklanma amayı vadeder. 

Çiçekçi Sitesi

Çiçeksi siteleri çiçekçilere çevrimiçi pazarlara açılma imkanı sağlıyor. Özellikle son yıllarda fazlasıyla artan internet alışverişleri, e-ticaret ve dijital pazarlama alanları üretici ve satıcılara internet üzerinde oldukça fazla alan sağlıyor. Hazır çiçekçi sitesi ile yurt içinde ve yurt dışında kısa sürede tanınmak, müşteri ve destekçi bulmak, yeni ürünler ve kampanyalar hakkında alıcılarla istişare edip karar almak gibi konular da mümkün oluyor.

Çiçekçi yazılımı olarak geçen sistemimiz ile bu satış alanına özel renkli ve canlı web sitelerine sahip olmak mümkün. Kullanım kolaylığı açısından her yaştan ve cinsiyetten kişiyi memnun edecek site bilgisayar, tablet ve mobil uyumlu olarak size sunulur. Sizin atmanız gereken adımlar ise yönetim paneline giriş yaparak ürünlerinizi sisteme kaydetmek ve ödeme yöntemlerini belirlemektir.

SEO uyumlu çiçekçi sitesi bünyesinde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri oldukça çeşitlidir. Bu sayede her maddi statüdeki müşteriye kolayca ulaşma imkanı bulabilirsiniz. Sitede havale eft, banka ve kredi kartı ile taksitlendirme, kapıda nakit ödeme, indirim kuponu kullanma gibi seçenekler mevcuttur.

Sitede geçici veya anlık olarak oluşabilecek problemler için teknik destek ekibi ile dilediğiniz zaman iletişime geçmeniz mümkündür. Yazılım konusunda deneyimli ekibimiz sorunu kısa sürede çözerek size destek olacak ve işleri aksamadan kurtaracaktır.

SEO Uyumu Önemi

Google, dünya genelinde en çok kullanılan arama motorlarından biri. İnternet kullanıcılarına sunduğu oldukça çeşitli imkanlar sayesinde gün içinde milyarlarca tıklama alıyor. Tıklanma sayısını artırmak, kendine müşteri çekmek ve adını duyurmak isteyen kişiler de web sitelerini Google'ın isteklerine göre düzenlemek durumunda kalıyor.

Sürekli olarak değişen Googl algoritması, web sitesi sahiplerine siteleri düzenli olarak güncellemesi, motora uygun şekilde içerik üretmesi gerektiğini söylüyor ve ekliyor: "Bunları yaparsan sana daha çok tıklanma vadederim ve seni üst sıraya çıkartırım. Ve biliyorsun ki her üst sırada görünüşünde daha çok müşteri kazanırsın. Yeri geldiğinde reklamını da yaparım o zaman daha da çok kazanırsın." 

Bu algoritmayı kullanmak ve sitesine yardımcı olmak isteyenlerin uygulaması gereken birkaç adım bulunuyor. Bunlar:

  • Siteyi yazılım uzmanı birine yaptırmak.
  • Sitenin kolay arayüzlü, basit kullanımlı, minimal döşenmesini sağlamak.
  • Siteyi tüm elektronik cihaz ekranları için uyumlu hale getirmek.
  • İçerikleri SEO uyumlu halde yayınlamak

Bu adımları uyguladıktan ve sistemi sürekli olarak güncel tuttuktan sonra siz web sitesi sahiplerinin yapması gereken başka bir işlem hemen hemen bulunmuyor. Google, içeriklerinizin orijinalliğini, içerik - yazı tutarlılığını ve görüntülenme - alışveriş oranlarını tespit ederek sizi deyim yerindeyse "ünlü yapıyor".

Çiçekçi Sitesi Ücreti

İşini dijitale taşımak isteyen çiçekçilerin yardımcısı olan SEO uyumlu çiçekçi sitesi fiyatları kişiye özel olarak tasarlanan çiçekçi yazılımı, arayüz, yönetim paneli, web sitesi teması, uyumluluk araçları ve daha pek çok kritere göre belirlenmektedir. 

Hazır kurulmuş olan web siteleri dijitale yeni geçen mağazalar için oldukça uygundur. Kullanımının kolay olması ve hazır olarak sunulması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Bu tarz sitelerin fiyatları ise ülkemizdeki para için ortalama fiyatlıdır. Yurt dışında oldukça yüksek fiyatlara satılan hazır web siteleri, ülkemizde nispeten daha ucuz olması sebebiyle çokça alıcı bulmaktadır.

Siz de gelişen dünya düzenine ayak uydurmak ve internet dünyasının uzun ve meşakkatli yollarında kısa zamanda ve hızla ilerlemek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

+90 506 880 13 53