Online çiçekçi sitesi, insanların birbirlerine farklı amaçlar ile çiçek hediye etmek için tercih ettikleri en hızlı yöntemlerden biridir. Günümüz dünyasında teknolojik imkanların bir getirisi olarak sanal platformlar her alanda kullanılmaktadır. Online çiçekçi sitesi yaptırmak ise çok büyük hedef kitlelerine ulaşmak için kullanılan bir seçenektir.

Bir çiçekçiden beklentileriniz nelerdir? Aradığınız ürünleri bulundurması, bütçe dostu fiyatlar ve hızlı teslimat… Bunlardan başka birçok hizmet online çiçekçiler tarafından verilmektedir. Verilen adrese çiçek teslimi online platformlar tarafından da verilmektedir. Bununla birlikte ürün çeşitliliği ile müşterileri için en mükemmel kullanıcı deneyimini sağlayan online çiçekçi siteleri diğer platformlara oranla çok daha fazla tercih edilir.

Online Çiçekçi Sitesi Yaptırırken Nelere Dikkat Edilir?

Online çiçekçi sitesi yaptırırken kullanıcı deneyimini ön planda tutan bir site tasarlanması öncelikli olmalıdır. Kullanıcıların reklamdan uzak, kullanışlı ve ürünlere kolay ulaşabildikleri platformlardan daha çok hizmet aldıkları bilinir.

Online çiçekçi sitesi yaptırırken kullanıcı deneyimi kadar sitenizin Google indeksi de önemlidir. Görünürlüğü düşük olan sitelerin kullanıcılara ulaşma şansı düşük olacağından online çiçekçi sitesi yaptırırken profesyonel hizmet almanız önerilir. Online çiçekçi sitesi yaptırırken yazılımcınızdan beklentileriniz aşağıdaki gibi olmalıdır;

  • Çiçek çeşitleri ve çiçek seçeneklerine ulaşım kolaylığı,
  • Ürünler hakkında ilgi çekici içerikler,
  • Kolay ulaşılabilir ürün listesi ve doğru kategorizasyon,
  • Kolay sipariş imkanı,
  • Özel günler için tasarlanmış özel çiçekler ve bu çiçeklerin sergilendiği bölümler,
  • Kurumsal bir görüntünün sağlanması için hakkımızda benzeri sayfalar,
  • Kolay ulaşılabilir iletişim kanalları,
  • Kullanıcı deneyimi odaklı web tasarımı,

Online çiçekçi sitesi yaptırırken kaliteli hizmet vereceğinize dair müşterilerinizi ikna etmeniz gerekir. Bu ancak kaliteli bir görünüm ve ulaşılabilir hizmet ile mümkündür. Aynı gün teslim seçenekleri de insanların çiçekçi firmaları tercih ederken göz önünde bulundurdukları hususlardan biridir.

Profesyonel Çiçekçi Sitesi için En Uygun Yazılım

Çiçekçiler sürekli olarak hizmet veren ve güzel kokular, güzel görüntüler ile insanların içlerini açan yerlerdir. Tıpkı bir çiçekçi dükkanına girdiğinizde hissettikleriniz gibi online bir platforma giriş yaptığınızda da aynı ilgi ve hoş hissiyatı duyumsayabilmeniz gerekir. Bunun için profesyonel hizmet almak gerekir.

Kullanıcı odaklı bir tema ve tasarım beraberinde kullanıcıların bütün ürünlerinize kolayca ulaşabilmelerini sağlar. Bunun yanı sıra ürünlerin fiyatları ve siparişi konusunda da hızlı geri dönüşler ile sağlıklı hizmet verilmesi gerekir. Yukarıda yer alan hususların her birinin yerine getirilmesinde etkin olarak kaliteli bir online çiçekçi sitesi sahibi olmanız gerekir.

Neden Online Çiçekçi Sitesi?

Online çiçekçi sitesi yaptırırken dijital yazılım kapsamında hem Google indeksi alabilecek hem de kullanıcı deneyimini yükseltebilecek siteler hazırlanır. Hazırlanan bu siteler kapsamında normal şartlarda ulaşmakta güçlük çekebileceğiniz birçok alıcıya ulaşabilirsiniz.

Online çiçekçi sitesi ile bir çiçek market arasında kıyaslama yapmak gerekirse en büyük fark, hedef kitleye ulaşım gücüdür. Online çiçekçi siteleri ile satış yapmak çok işlek bir alanda reklam yapmak gibidir. Bu bağlamda normal şartlarda dükkanınızı görmeden hizmet almayacak olan kişilerin dahi kolayca sizi tercih etmesi mümkün hale gelir.

Online çiçekçi sitesi üzerinden hizmet almak günümüzde sanal platformların kullanım oranının artış göstermiş olmasından da kaynaklı olarak tercih nedeni olmaktadır. Online çiçekçi sitesi yaptırarak çiçek hizmetini çok daha büyük alanlara verebilirsiniz. Sadece ülkemiz çapında değil aynı zamanda dünya genelinde de satış yapmanız olanaklı hale gelmektedir.

Online Çiçekçi Sitesi Fiyatları

Online çiçekçi sitesi fiyatları hazırlanan sitenin kapsamına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Verdiğiniz hizmete uygun olarak hazırlanan tasarım ve yazılım ile çiçekçi dükkanınızı çok daha işlek bir alana taşıyabilirsiniz.

Sanal platformlarda çiçekçi sitesi işletmek birçok yönden daha az masraflıdır. Çalıştırdığınız personel sayısından tutun da işletme kira masrafının olmamasına kadar her yönden oldukça avantajlıdır. Kuruluşunuz için en uygun online çiçekçi sitesi tasarımını kurumsal firmamız ile yaptırabilirsiniz.

Özel günlerdeki çiçek ihtiyacından tutun da saksı çiçekleri, çiçek aranjmanları gibi farklı seçeneklerin her birine kolay ulaşım imkanı sağlayan bir web sitesine sahip olarak satışlarınızı yükseltebilirsiniz. Firmamız kapsamında online çiçek siparişi vermek isteyen her kullanıcı için hızlı bir sipariş süreci içeren tasarımlar hazırlanır.

Taleplerinize Uygun Online Çiçekçi Sitesi Yaptırmak İçin

Uygun fiyatlarla hazırlanan online çiçekçi sitesi tasarımlarımız hakkında detaylı bilgi almak için kurumsal web sitemiz inceleyebilir ya da müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bir çiçekçi sitesinden beklentilerin düşük olması online platformda görünürlüğün ve kazançların düşük olmasına neden olur.

Sanal platformlar için hazırlanan online çiçekçi sitesi tasarımlarımız ile bütçenizi korurken satışlarınızı yükseltmeniz mümkün. Çiçek fiyatlarını, çiçek gönderimi olanaklarını, çiçek siparişi vermek isteyen kullanıcılar için gereken işlemleri kolayca gerçekleştirebilecekleri bir sanal platform için profesyonel kadromuzdan faydalanabilirsiniz.

Taleplerinize uygun online çiçekçi sitesi yaptırmak için doğrudan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İhtiyacınız olan tüm hizmetleri kapsayan, kurumsal bir görünümü olan kullanıcı odaklı web sitelerine kısa sürede sahip olabilirsiniz.

+90 506 880 13 53