Özel zamanlarda ve günlerde, insanlar birbirlerini mutlu etmek ve sevgilerini paylaşmak için bir uçtan bir uca buluşmanın zorluğunu bilerek çiçek gönderme gibi ince düşünceye sahip durum içerisinde olurlar. İnternet gelişimi ile birlikte artık insanların birçoğu, siparişlerini internet üzerinden verebildikleri gibi çiçek siparişlerini de istedikleri internet sitesini açarak verebilirler. Bir bölgenin yerel çiçekçisi olarak siz de internette, farklı bir şehirde yaşayan kişinin sizin bölgenizde oturan sevdiği ve değer verdiği insan için çiçek siparişi vermesi isteği halinde internet sitenize ulaşmasını istemez miydiniz? 

İnternet çağı, insanların artık çok daha hızlı şekilde ve interaktif bir biçimde online çiçek sipariş vererek sevdiklerini mutlu etmek istedikleri bir çağdır. Birçok kişi gibi siz de internetten çiçek sipariş verebilirsiniz. Peki ya e-ticaret noktasında bir çiçekçi olarak kurumsal kimliğinizi yansıtmak ve e-ticaret yapısı altında çiçekçi olmayı mı hayal ediyordunuz? Bunu yapabileceğiniz iyi bir kurumsal çiçekçi sitesi sahibi olabilir ve güçlü bir platform kurarak, tamamen hizmet verdiğiniz bölgede en iyi çiçekçi unvanına sahip şekilde özel günlerde birçok sipariş toplayabilir, özel hizmet verebilirsiniz.

Kurumsal Çiçekçi Yazılımı Nedir?

Dijital çağın büyümesi ve gelişmesiyle birlikte internetten birçok sektörün e-ticaret alanı yaratılmasıyla beraber gelişmiş özellikleri sayesinde profesyonel bir e-ticaret çiçekçi çözümü için siz de satışlarınızı arttırmak için kurumsal çiçekçi yazılımlarıyla web sitenizi kurabilirsiniz. Kurumsal çiçek sitesi, hizmet verdiğiniz bölgeye ait çiçek göndermek isteyen insanların gün içerisinde iş molalarında hızlıca sipariş verebildikleri ve pratik şekilde internet sitenizi kullanarak sipariş vermek istediklerinde hizmet alacakları bir web sitesi olacaktır.

Sadece fiziki bir çiçekçi mağazası olarak değil, gelişmiş birçok özelliğiyle beraber kişiye özel çiçeklerin hazırlanabildiği ve tamamen taze çiçekleri sunacağınız web sitenizde siz de güçlü bir sipariş toplayabilir, gün içerisinde çiçeklerinizi hazırlar ve toplanan siparişlerin belirlenen zaman aralığında teslimatının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İnternetten çiçek siparişi almak isteyen kurumsal çiçekçilerin özel olarak tercih edecekleri yazılımlarla beraber, tüm ihtiyaçlarını karşılayan bu profesyonel e-ticaret yazılımı internet sitemize giriş yapıp alışveriş yapabilirsiniz gücünü ve desteğini sizlere verecektir.

İnternet Sitenize Telefondan Giriş Yapılabilir Mi?

Hem masaüstü bilgisayarlarda hem de telefonlarda görüntünün kaymadığı ve mobil uyumlu olarak temanın ekran boyutuna göre ayarlandığı bir tema sahibi olarak, siz de istediğiniz gibi çiçek siparişlerinizi alabilir, hizmet verdiğiniz bölgede insanların çiçek siparişi vermek adına sizin sitenizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz.

İster online ödeme yöntemleri olarak banka kartı veya kredi kartı ödemelerini yapabilir; isterseniz de kurumsal çiçekçi web sitesi sahibi olarak ödemelerinizi banka havale ve EFT yöntemleriyle de talep edebilirsiniz. 

Güçlü bir altyapı kurulumu ile birlikte sahibi olacağınız kurumsal çiçekçi yazılımı sayesinde, siparişlerinizi hem muhasebesel anlamda hem de siparişleri günlük müşteri memnuniyeti anlamında admin panel üzerinden yönetebilir ve takip edebilirsiniz. Böylelikle güçlü ve aktif online çiçekçi sitesi olma konusunda kurumsal çiçekçi yazılımınız sayesinde de satışlarınızı arttırır ve sizlere ulaşılabilir olması çok güç olan bireysel müşteriler ve kurumsal firmaların ne kadar hızlı şekilde, internet üzerinden ulaşabildiklerine de tanıklık edersiniz.

Çiçekçi Yazılımı İçin Özel Tasarımlar

Güçlü bir altyapıyla birlikte kurulan çiçekçi sitenizin tasarımlarını da sizler 3 farklı biçimde seçebiliyorsunuz. Bu seçimlerinizi yaparken tamamen doğallığın ve özgün tasarımın çalışılmasıyla beraber kullanıcı deneyiminin de işin içine ortak edilerek teknik anlamda tüm altyapı hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. İnsanların çok hızlı ve rahat şekilde sipariş verebilecekleri taze çiçeklerinize ait tüm ürünleri sergilemek için web sitenizde kategoriler, özel şekilde dizayn edilirken kullanıcının da dikkatini ve ilgisini çekecek şekilde ayarlanır. 

Sipariş vermek istenilen anlarda da internet sitesinden beğenilen çiçeğe direkt sipariş verin butonuyla sipariş verebilecek ve adres bilgileri ile birlikte ödeme alındığı anda birkaç saat içinde istenen adrese beğenilen çiçek tarafınızca gönderilebilir olacaktır. 

İnternet sitenize ait olan tasarımları seçim konusunda hazır 3 tasarımdan birini seçebileceğiniz gibi dilerseniz özel bir tasarım da çizdirebilirsiniz. Hayalinizdeki bir çiçekçi sitesinin nasıl olması gerekiyorsa o tasarıma özel özgün bir çalışma yaptırabilirsiniz. Yeni yapılacak çalışmada, yazılımın entegrasyonuyla beraber siz de çiçek siparişi verebilirsiniz diye belirteceğiniz müşterilerinizi internet sitenize yönlendireceksiniz.

Güçlü bir SEO altyapısıyla birlikte Google ve benzer arama motorlarında birinci sıraya yükseleceğiniz gibi hem eposta hem de SMS bildirimleriyle birlikte tüm süreçte müşterilerinizin anında haberi olacak indirimler, kampanyalar hakkında bilgilendirmelerde bulunabileceksiniz. Tüm detaylar için siz de Dijital Çiçekçi internet sayfasından bilgilere dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz.

+90 506 880 13 53