Hazır çiçekçi web sitesi kurdurmak sanal platformlarda yer almak isteyen çiçekçilerin gerçekleştirdikleri eylemler arasında yer almaktadır. Kolay sipariş imkanı, çok daha fazla kullanıcıya ulaşma olanağı ve benzeri birçok neden e-ticaret platformlarının talep edilmesini sağlamaktadır.

Günümüz teknolojisi sayesinde sanal platformlar üzerinden alışveriş yapma oranının yüksek olması çiçekçi firmaları için de e-ticaret girişiminin nedeni olarak bilinmektedir. Hazır çiçekçi web sitesi kurdurmak için kurumsal firmamıza güvenebilir, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hazır Çiçekçi Web Sitesi Nasıl Alınır?

Hazır çiçekçi web sitesi satın almak için doğrudan kurumsal firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İnsanların çiçekçilerden beklentilerinin tamamını karşılayabilen web siteleri tasarım ile ortaya çıkmaktadır. Mobil uyumlu, kolay sipariş verme imkanı olan web siteleri ile doğrudan müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Çiçekçi web sitesi almak için taleplerinize uygun bir web sitesi tasarlatmanız gerekir. Bununla birlikte web sitelerinin tasarım yönünden gereken tüm nitelikleri yerine getirebiliyor olması gerekir. Peki bir çiçekçi web sitesi kurdurduğunuzda sitede olması gereken nitelikler nelerdir?

Çiçekçi Web Sitesi Özellikleri

Çiçekçi web sitesi kurdurduğunuzda sitenizin kullanıcı odaklı olarak tasarlanması gerekir. Her yönden müşterilerinizin aradıklarını kolayca bulabildikleri, hızlı bir şekilde sipariş verebildikleri bir site tasarımı gerekir.

Çiçekçiler insanların gözleri ile çiçekleri görüp kendi taleplerine uygun olarak çiçek tasarımı almak istedikleri alanlardır. Çiçek satışı yapmak için e-ticaret kanallarını kullanabilir, müşterilerinize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Çiçekçi Web Sitesi Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Çiçekçi web sitesi ile satış yapmanın birçok avantajı vardır. Kolay panel kullanımından tutun da daha fazla potansiyel müşteriye ulaşma olanağı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Kaliteli bir çiçekçi web sitesinin taşıması gereken başlıca nitelikler ise aşağıdaki gibidir;

 • Kullanıcı dostu bir panele sahip olmalıdır.
 • Her bir ürünün kolayca ulaşılabilir olması gerekir.
 • Kolay sipariş verme imkanı, kredi kartı ile sipariş oluşturma seçenekleri bulunmalıdır.
 • Canlı destek ya da WhatsApp desteği seçeneği bulunmalıdır.
 • Kolay kullanıma uygun bir yönetici paneli olmalıdır.
 • Mobil uyumlu tasarıma sahip olmalıdır.
 • Sitenin görünüşü itibari ile sıcak bir çiçekçi temasına sahip olması gerekir.

Yukarıda yer alan niteliklerin yanı sıra web sitesinin alt yapısının sağlam olması şarttır. Bunun için profesyonel hizmet almanız gerekir. Amatör olarak tasarlanan web sitelerinde ortaya çıkabilen olası sorunlar ile baş etme süreci müşterilerinize ulaşmanız önünde büyük bir engel olabilir.

Çiçekçi web tasarım seçenekleri temelde kullanıcıların aradıklarını kolayca bulabildikleri bir tema üzerine kurulur. Böylece hangi çiçek çeşidi aranırsa aransın hızlı bir şekilde kullanıcının karşısına çıkacak ve kolayca sipariş vermek mümkün hale gelecektir.

İnternet sitesi üzerinden alışveriş yapmak günlük hayatta insanların en çok başvurdukları kanallardan biridir. Özellikle çiçek siparişi gibi alışverişler için doğrudan sanal platformlar tercih edilebilmektedir. Sanal platformların tercih edilmesinin en büyük nedeni ise kolay ulaşım imkanıdır.

Gerçek bir çiçekçiye giderek çiçek seçmek zaman kaybı olarak değerlendirilebilmektedir. Söz konusu zaman olduğunda sanal platformlar üzerinden sipariş vermek çok daha kolay ve kullanışlıdır.

Hazır Çiçekçi Web Sitesi Avantajları Nelerdir?

Hazır çiçekçi web sitesi birçok yönden avantajlı olan bir sanal ticaret seçeneğidir. E-ticaret platformlarının en büyük avantajı ise mağaza kirası ve çalışan maaşı gibi ücretleri vermek zorunda olmamanızdır. Bununla birlikte ürünleri saklayabileceğiniz bir depo ile sanal platformlar üzerinden satış yapmanız da mümkündür.

Hazır web sitesi tasarımı itibari ile çiçekçi sitesi özelliklerine kavuşur. Dijital çiçekçi sitesi kurumsal firmamız tarafından gerçekleştirilen her bir tasarım hizmetinde çiçekçinin imajına ve görümüne uygun bir tasarım oluşturulur. Böylece hem Google üzerinde kolay indeks alan bir site tasarlanırken hem de kullanıcı dostu bir siteye sahip olmak olanaklı hale gelir.

Hazır çiçekçi web sitesi kurdurarak çok daha fazla kişiye hitap edebilirsiniz. Normal bir çiçekçi dükkanı sahibi olarak dükkanınızın bulunduğu semt ve şehirde etkin olarak hizmet verebilirsiniz. Ancak e-ticaret platformları aracılığı ile Dünya’nın her yerinden sipariş almanız mümkündür. Hazır çiçekçi web sitesi sahibi olmanın başka avantajları da aşağıdaki gibidir;

 • Dükkan kirası, mağaza için personel maaşı gibi birçok giderden kurtulmanızı mümkün hale getirir. Sanal dükkan ile doğrudan müşterilerinize ulaşabilirken personel ihtiyacı duymazsınız.
 • Bir cadde üzerinde bulunan dükkan ile ulaşabileceğinizden çok daha fazla potansiyel müşteriye sanal platformlar üzerinden ulaşabilirsiniz. E-ticaret hacminin genişliğinden faydalanabilirsiniz.
 • Kolay sipariş ve ödeme avantajları ile doğrudan müşterileriniz için dükkan başında beklemeden sipariş alabilirsiniz.
 • Hazır çiçekçi web sitesi tasarımları itibari ile potansiyel müşterilerin aradıklarını bulmaları için tasarlanan sitelerdir. Böylece aradığını kolayca bulan müşteriler ile devamlılığı olan müşteri kitlelerine sahip olabilirsiniz. Kaliteli hizmet beraberinde sanal platformlarda dahil olmak üzere insanların sürekli tercih ettiği bir mekan olmanızı mümkün kılar.

Hazır çiçekçi web sitesi kullanım itibari ile kolay yönetim paneli kullanımı ile sunulur. Dijital çiçekçi sitesi olarak internet sitesi tasarımlarımızın her birini müşterilerimizin taleplerine uygun ve kullanıcı deneyimi odaklı olarak hazırlamaktayız. Hazır site sahibi olarak kısa sürede kendi e-ticaret sitenizi işletmeye başlayabilirsiniz.

Çiçek seçeneklerinin her birinin fiyat bilgisi ve çok daha fazlası ile kolayca sunulduğu bir web sitesine sahip olmak satışlarınızı arttırmanıza olanak tanıyabilir. Uzun yıllardır verdiğimiz dijital çiçekçi sitesi tasarımı hizmetleri ile profesyonel ve bütçe dostu web sitelerine sahip olabilirsiniz.

Web sitelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve hazır web sitesi tasarımı yaptırmak için doğrudan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

+90 506 880 13 53