Çiçeklere özel yazılım, esnaflara birçok avantaj sağlayan ve oldukça kullanışlı olan yazılımlardır. Çiçekçi yazılımımız sayesinde işlerinizi çok daha kolay bir şekilde kontol edebilirsiniz. Yazılımda bulunmakta olan yönetim paneli, pek çok işlemin kontrol edimesinde kullanılır ve işlerin düzen içerisinde yürümesini sağlar.

Esnaflara özel olarak yapılmakta olan yazılımların birçok özelliğinden faydalanarak çiçekçinizi büyütebilirsiniz. Çiçekçiniz için birbirinden farklı özelliklere sahip olan bir yazılım yaptırmak istiyorsanız ya da çiçekçinizin adını duyurmak istiyorsanız çiçekçi web sitelerini kullanabilirsiniz. Peki çiçekçi web sitelerinin özellikleri nelerdir ve hangi işlerde kullanılabilir?

Çiçekçi Web Sitesi

Çiçekçi web sitesi, bir süredir çiçek satmak için başvurulmakta olan yollar arasında yer alıyor. Esnaflar için daha kolay ve kullanışlı olan çiçekçi web siteleri ile siz de en modern temalara sahip olan bir web sitesi yönetebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda daha fazla satışın gözlendiği çiçekçi web sitelerinden birine sahip olarak çiçekçinizin adını birçok yere duyurabilir ve çiçekçinizi daha hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

E-ticaret sitesi kurmak pek çok açıdan esnaflara fayda sağlıyor. E-ticaret sitelerinde bulunmakta olan pek çok özellikten faydalanarak kendinizi daha az yorarak müşterilerinizi eskisinden fazla memnun etmeniz de mümkündür. Hazır çiçekçi sitesi sahibi olduktan sonra sitenizi istediğiniz gibi oluşturup düzenleyerek 7/24 işlerinizi yürütebilirsiniz.

Çiçekçi Web Sitelerinin Özellikleri

Çiçekçi web sitelerinin pek çok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde daha çok müşteri çekebilir, çiçeklerinizi birçok yerde gösterme fırsatı bulabilirsiniz. Çiçekçi web sitelerinin özellikleri şunlardır:

 • Arayüz moderndir ve mobil ile uyumludur.
 • Havale eft yapılarak ücret kolay bir şekilde ödenebilir.
 • Ürünler alternatif seçeneklere sahiptir.
 • Fotoğraf galerisi sayesinde ürünlerin görüntüsüne önceden bakılabilir.
 • Ürünü teslim ederken yol ücreti gibi ek ücretler kalktığı için ürün, daha uygun fiyatlar ile satılabilir.
 • Web sitesinden daha fazla satış yaparak üst sıralara çıkabilir, çiçekçinizi daha fazla tanıtabilirsiniz.
 • Çiçeklere yazabileceğiniz yazı ve harfler ile ürünü özelleştirebilirsiniz.
 • Teslimat bölgelerini ve kargo ücretlerini yönetebilirsiniz.
 • Teslimat saati kontroli yaparak paketinizin ne zaman müşteriye uluştığından haberdar olabilirsiniz.

Çiçekçi Yazılım Tasarımı

Çiçekçi yazılımı, yüksek çözünürlüklü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler için özel olarak tasarlanmış olan tasarımlardır. Ayrıca mobil uyumlu olan tasarımlar sayesinde pek çok işlem çok daha kolay bir şekilde halledilebilir. Çiçek yazılımı, uygun programlar ile hazırlanmış olan gerekli link yapısı ve seo sayfaları özelliği ile arama sonuçlarında da üst sıralarda bulunarak daha fazla tercih edilmenizi sağlar.

Çiçekçilere yapılmakta olan özel yazılımlar sayesinde esnaflar, ödeme sistemlerinde de herhangi bir sorun ile karşılaşmadan satış yapabilir. Çiçekçilere özel yazılım, sunmuş olduğu özel bilgilendirme şekli sayesinde pek çok noktada kolaylık sağlıyor. Özel yazılım sistemi sayesinde sipariş edilen ürünün resmini ve bilgilerini detaylı bir şekilde belirtebilir, E-posta gönderimi sayesinde müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

Çiçekçi Sitesi Yazımında Yönetim Panelinin Özellikleri

 • Bir ürüne indirim etiketi koyduğunuz zaman ürün, indirimli ürün etiketi ile yayınlanır.
 • Ürünler tükendiği zaman ya da ürünlar temin edilemediği zaman ürünü pasif olarak işaretleyebilir, ürün ele geçtiği zaman aktif olarak işaretleyebilirsiniz.
 • Çoklu kategori sayesinde aynı ürünü birçok alt kategori ile ekleyebilirsiniz.
 • Sınırsız ürün ya da sınırsız sayıda ek ürün ekleyibilirsiniz.
 • Çiçek sitenizi hızlı işlemler sayesinde ürünün fiyatını kolay bir şekilde değiştirebilir ya da ürüne özel gün ile indirim etiketi uygayabilirsiniz.
 • Herhangi bir sorun ile karşılaştığınız zaman teknik destek ekibinden yardım alarak sorunu çok daha kolay bir sore içerisinde çözebilirsiniz.

Çiçekçi Yazılımında Ek Ürün Özelliği

Çiçekçi esnafa özel olarak sunulmakta olan ayrıcalıklar bulunmaktadır. Çiçekçilere özel olarak indirim oranları belirlenir ve birbirinden farklı ayrıcalıklar tanınır. Web sitelerinde çiçekçilere özel olarak hazırlanmış olan özellikler bulunur. Bu özellikler sayesinde diğer çiçekçilere göre daha fazla ve gelişmiş çiçekçi hizmetleri sunabilirsiniz.

Sunulmakta olan özellikler sayesinde müşterilerin ilgisini çekecek ek ürünler sunarak daha fazla kişinin dikkatini çekebilir, çiçeğin gönderileceği yere göre teslimit saati seçerek kargoların tam vaktinde  müşterilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca istenilen bilgiler oldukça basit olduğu için müşteriler, gerekli bilgileri hızlı bir şekilde doldurarak kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

+90 506 880 13 53