Dijital çağda ürünlerin sergilendiği mağazalar hızlı şekilde değişiyor. Fiziksel mağazalar yerini sanal mağazalara bırakırken sabah 9 akşam 10 çalışma saatinin yerini de 7 gün 24 saat açık çalışma alıyor. Evden, otelden, otobüsten ve hatta tatilde havuz kenarından bile çalışıp kontrol edebileceğiniz dijital mağazacılık sistemine adım atan pek çok rakibiniz var.

Peki siz neredesiniz?

Neden Hazır Web Sitesi?

Hazır web sitesine sahip olmak günümüzde pek çok avantajı beraberinde getirir. 7 gün 24 saat ulaşılabilir olmak, her yaş grubundan ve cinsiyetten misafiri ağırlamak, olumlu ve olumsuz dönütleri anında almak ve işyerinizin puanlanması, müşterilerinizin sizden ne kadar memnun olduğunu herkesin görmesi gibi pek çok etkileşim hazır sitenin getirilerindendir. 

Dünyanın teknoloji ile harmanladığı çağımızda her sektör işini dijitale taşımaya başladı. Bu durum da site kurmak isteyenlerin sayısını bir hayli artırdı. Kullanılan altyapı, yazılım ve donanım sistemleri, binlerce tema içerisinde seçim yapamamak, içerik kısımları derken insanlar birkaç noktayı atlayabiliyor ya da üst üste gelen gereksinimlerden sıkılabiliyorlar. Bu da pek çok web sitesinin daha kurulum aşamasında yarım kalmasına ya da eksik olarak müşteriye sunulmasına sebep oluyor. Bunun önüne geçmek için hazır web sitelerinin satışı adı altında bir sistem bulunuyor.

Sizlerin isteği doğrultusunda tasarlanan PC, tablet ve mobil uyumlu hazır web sitesi dilediğiniz zaman teslim ediliyor. Siz ise sadece ürünlerinizi siteye ekliyor ve satışa başlıyorsunuz. İnternet mağazanızın yönetimi ise web sitesi sahibi ve sahibinin şifreyi paylaştığı kişiler tarafından yürütülüyor. Site yöneticisi, sitede olan biteni saniye saniye görme imkanına da sahip oluyor. Her işin kolayı olan dijital dünyada mağaza açmak da işte bu kadar kolay.

Çiçekçiler için Hazır Web Sitesi

İnternet mağazacığılı, her sektörü içerisinde bulundurma kolaylığına sahiptir. Sizler için üretilmiş hazır çiçekçi web sitesi de dijital dünyada yer almanız için ilk adımlardan biri. Görsel olarak zenginliğe, sizi yansıtan alan adına, kaliteli ve gerçek görsellere, işinizi tanımlayan tasarımlara sahip olmanız sizi insanlara kelimelere ihtiyaç duymadan tanıtacaktır.

Hazır çiçekçi sitesi ile daha geniş çapta isminizi duyurup şehir, ülke ve dünya bazında müşteri çekmeniz mümkün olabilir. Dönemin trendlerine uygun olarak çiçekçi web tasarım ve eklentileri oluşturduğunuzda isminizi marka haline getirmeniz olasıdır ve dünya çapında bunun örnekleri de mevcuttur. 

Hazır web sitesi içerisinde yer alan en önemli kısım çiçek siparişi kısmıdır. Bu alanda müşterileriniz çiçek modellerine, fiyatlarına, açıklamalarına ve değerlendirmelere ulaşabilir. Ayrıca tek tık ile sipariş verme ve sipariş üzerine not yazdırma kısımları sayesinde pek çok siparişi de özenli şekilde hazırlamanız mümkündür.

Hazır Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi hazır fiyatları iki şekilde işlemektedir. İlk kategori web sitesi tasarımcısı ve yazılımcısının hazırladığı ve tamamen hazırlayanın zevkine göre olan web siteleridir. İkinci kategori ise müşterinin isteği doğrultusunda hazırlanmış ve tamamen hazır olarak teslimi yapılan web sitesidir. Bu iki sitenin hem temel ve yazılım hem de içerik ve yönetim panelleri kısımları aynıdır. Farkların ise tema rengi, yazı fontları ve sayfaların olduğunu söylemek mümkündür. 

Çiçekçiler için hazır web sitesi tasarımının belirli bir süreci vardır. Bu süreç içerisinde verilen emeklerin ve harcanan zamanların karşılığı olarak yazılımcılar ve tasarımcılar belirli ücretler talep etmektedir. Uygun fiyatlar ile yapılan tasarımlar hem bütçenizi zorlamayacak hem de işlerinizi ileriye taşımanıza vesile olacaktır.

Hazır web sitesi fiyatları istenen özelliklere ve eklentilere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple nasıl bir site istediğinize ayrıntılı şekilde karar vermeniz ve aynı şekilde ayrıntılı olarak tasarımcıya anlatımını yapmanız gerekir. 

Hazır Web Sitesi İçerikleri

Çiçekçiler için hazır web sitesi içerikleri genellikle sitenin satış kadrosu tarafından oluşturulmaktadır. Çiçeklerin fotoğraflanması ve ayrıntılı olarak yazınsal anlatımı markanın çalışanları tarafından yapılır. Bu konu hakkında web tasarımcılarının bir işlevi bulunmamaktadır.

+90 506 880 13 53