Gelişen teknoloji kapsamında online alışveriş siteleri hızla artarken, kullanıcılar tarafından sıkça tercih ediliyor. Satın alma işlemi saniyelere indirgenirken, pratik ve hızlı alışveriş unsuru önem kazanıyor. Özellikle online çiçek sipariş siteleri, hem kullanıcı hem de firma tarafından son derece özel bir yere sahip oluyor. Bu sayede sevdiklerinize çiçek göndermeniz çok daha kolay bir hale dönüşüyor. 

Firmanız için ihtiyacınız olan ve sadece çiçekçilere özel geliştirilen çiçekçi yazılımı ile ürünlerinizi kolayca ekleyebilir ve sipariş takibini gerçekleştirebilirsiniz. Bir işletme için en önemli pazarlama yöntemlerinden biri kuşkusuz gelişen teknolojiye ayak uydurmak olmalıdır. Hele ki bu bir çiçek firması ise internet kullanımının yüksek oranda artışı, kullanıcıların online siparişe yönelmesini saylamaktadır. 

Firmanızda yer alan çiçekleri ve mevcut görselleri, size özel geliştirilen çiçekçi yazılımı sayesinde kolayca ekleyebilirsiniz. Bu yazılım karmaşadan uzak, oldukça basit bir şekilde yönetilme özelliğine sahiptir. Ürün bilgilerini detaylı bir şekilde panele ekleyip, değişiklik yapmak istediğinizde pratik bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Aynı zamanda mevcut stok bilgilerinizi panel üzerinden kolayca girebilirsiniz.

Çiçek firmaları için özel olarak tasarladığımız yazılım ve web siteleri alt yapısı, son derece konforlu bir kullanım avantajına sahiptir. Aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz Google araçlarına %100 entegrasyon fırsatı ile üst sıralara çıkmanızı kaçınılmaz kılıyoruz!

Çiçekçi Web Sitesi Özellikleri

Firmanız için özel olarak hazırladığımız yazılım, son derece modern bir arayüze sahip. Mobil uyumlu olma özelliği, kullanıcı alışkanlığına uygun formda tasarlanmaktadır. Çiçekçi yazılımıyla ürünler yönetimi pratik bir şekilde gerçekleştirilirken, ürün hakkındaki detaylı özellikleri kolayca güncellenebiliyorsunuz. Aynı zamanda teslimat bölgeleri ve kargo ücretleri yönetimi karmaşadan uzak bir şekilde düzenlenebilir.

Ürün görselleri bazında fotoğraf galerisinden sınırsız sayıda ekleme yapabilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizi her açıdan tüm detaylarıyla kullanıcılara aktarabilirsiniz. Sipariş durumu ele alındığında mail ile anlık olarak müşteriye iletebilme olanağına sahipsiniz! 

Site renklerinin kontrolü ise yöneticiye ait oluyor. Çiçekçi sitesi yönetiminde, dinamik banner ve slider olanağı sizlerle buluşturulurken, dilediğiniz görseli kullanma avantajı beraberinde geliyor. 

Firmanıza özel tasarladığımız güçlü alt yapıda yazılım sayesinde kart mesajı yazdırma ve banka hesap bilgileri yönetimini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Online sipariş takibiyle birlikte sipariş dökümü alma gibi özelliklerle ayrıcalık yaratıyoruz. Kredi kartı EFT veya havale ödeme sistemi ise çiçekçi web sitesinin belirgin niteliklerinden oluyor. Tüm banka kartlarıyla uyumlu olan Iyzico ödeme entegrasyonu sayesinde müşterilere konforlu bir alışveriş fırsatı sunabilirsiniz.

Çiçekçi yazılımı ile teslimat saatleri ve çoklu kategori yönetimini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Çiçek sipariş sitesi için gerekli olan yazılımı ise uygun fiyatlarla deneyimleyebilirsiniz! Aynı zamanda seo bazında rakipleriniz arasından sıyrılarak bir adım öne geçmek için hizmet aldığınız sürece sitenize ücretsiz SSL sertifikası tanımlıyoruz. Bu ayrıcalık odağında web sitenizin güvenliği, tüm kriterlerin üzerinde tutuluyor. 

Web Sitesi Hata Takip Sistemi

Sitenizle ilgili bir problem olduğunu ya da müşterinizin bir hatayla karşı karşıya kaldığını düşünüyorsanız, bu şüphelerinizi ortadan kaldırıyoruz!  7/24 çalışan hata takip sistemi odağında bir sorunla karşılaştığınız an teknik personellerimiz devreye giriyor. Hızlı-otomatik bilgilendirme ve son derece pratik çözümlerle ihtiyaçlarınıza profesyonel yanıtlar sunuyoruz. 

Diğer e ticaret sitelerinden farklı olan çiçekçi yazılımı sayesinde firmanız için son derece modern ve kusursuz bir arayüz tasarımı gerçekleştirdik! İhtiyaç duyduğunuz alt yapıyı profesyonellik çerçevesinde hizmetinize sunarken, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarıyoruz. 

Çiçekçi Web Sitesi

Çiçekçi sitelerinde ihtiyaç duyulan son derece modern tasarımlar, yüksek kalite ve profesyonelliğimiz bazında ayrıcalık kazanıyor. Çiçek firmalarına özel hazırladığımız yazılım, güncel ve yeni teknolojilere uyumlu olma özelliğine sahiptir. Mobil uyumlu alt yapısı sayesinde müşterilere son derece pratik ve konforlu bir online alışveriş fırsatı sunuluyor. 

Yönetim paneli üzerinden gerekli değişiklikleri yapabilir, dilediğiniz şekilde ürün ve fiyat bilgilerini güncelleyebilirsiniz. Kullanıcılara online çiçek siparişi bazında güvenilir ve hızlı alışveriş deneyimini yaşatabilirsiniz. Yüksek kalite hizmet garantisi için bizlerle iletişime geçerek daha çok kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

+90 506 880 13 53