İnternetten alışverişin yaygınlaştığı günümüz şartlarında çiçekçilerin de birçok açıdan hizmet vermek amacıyla sunduğu avantajları internette çok kolay bir şekilde görüntüleyebiliyoruz. Büyük şehirlerden küçük şehirlere kadar her ilçenin kendine ait çiçekçilerinden direkt sipariş vererek, istenen semt ve mahalleye kadar çiçeklerinizin hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde teslimatını yaptırabiliyorsunuz.

Artık birçok ürün alışverişi gibi çiçek siparişi vermek ve satın alımını yapmak da mümkün olabiliyor. Bu konuda eğer bir çiçekçilik alanında işletmeniz varsa, konuyla ilgili olarak güçlü ve kaliteli bir altyapı kurmak adına siz de ya özel bir yazılım yaptırmalı ya da çiçekçilik sektöründe aranan özellikleri bilen ve buna göre yazılım üretimi sağlamış bir marka ile çalışabilirsiniz. 

Çiçekçi web sitesi yazılımı gibi özel bir yazılım üzerinden e-ticaret platformunuzu internet ortamında konumlandırabilir, burada çiçekçi web sitesi oluşturarak tüm özel çiçeklerinizi sergileyebilirsiniz…

Çiçekçilere Özel E-Ticaret Sistemi Hazır!

Çağımızın teknolojisi olan internet ile birlikte artık birbirinden farklı sektörlerin internette yer aldığı gibi, özel günlerden tutun da doğum günlerine, içinizden gelen bir güzel hediyeye kadar çok şeyi paylaşmak istediğinde insan, harikulade çiçek yaptırmak ve hızlıca gönderim sağlatmak ister. Bunu da sevdiği insanın yaşadığı bölgeye en yakın çiçekçiden sipariş vererek gerçekleştirir. 

İnternet ile iletişimi bulunan ve e ticaret alanında büyük atılımlar yapmak isteyen çiçekçilerin artık çiçekçi sitelerinde kendine ait bir web sayfası tasarlanarak, her şeyin hazır bir yapıda kurulması ve sadece çiçek görsellerinin hazırlanarak çiçek adı – çiçek görselleri – fiyatı yazılacak şekilde veri tabanına kaydedilmesiyle beraber siz de binlerce insanın siparişini toplamaya başlayabilirsiniz. 

Eğer özel bir yazılım yaptırmak istiyorum gibi bir düşünceniz varsa, çiçekçilerin tüm ihtiyaçlarını analiz etmiş ve buna göre özel bir çalışma sağlayarak gerçek bir çiçekçi yazılımıyla siz de yayına çıkabilirsiniz. Çiçekçi sitesinde olması gereken her şeyin, tüm özelliklerin bulunduğu bu özel yazılımlarla beraber ihtiyaçlarınıza uygun şekilde sizlerde internet sitenizin yayına alınmasını sağlayabilirsiniz. 

Özel bir çiçekçi scripti ile birlikte, e-ticaret platformu olarak internet dünyasında çiçekçi dükkanınız için iyi bir internet sitesi açabilir, insanların sadece bilgisayar ile değil aynı zamanda cep telefonu üzerinden de internet sitenize ulaştıklarında mobil uyumlu sitenizi görüntülemeleri ve sipariş verebilmelerini mümkün kılabilirsiniz.

İnternetten alışverişlerde olmazsa olmaz kredi kartına alışveriş imkanlarını da açabileceğiniz bu özel yazılımda kredi kartına özel alışveriş imkanlarından faydalanacaksınız. Böylelikle web sitemizde kredi kartı geçerlidir sloganıyla birlikte ön planda olur, kişiye özel olarak hazırlanan çiçek siparişlerinizi alabilir ve gün içerisinde hızlıca teslimatını da yapabilirsiniz.

Çiçekçi sitesi açarak internetten özel bir şekilde yayına çıkmak ve istediğiniz temayı seçerek bu noktada istenilen renk, konsept kullanımıyla beraber bulunmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Güvenilir şekilde çiçekçi sitesi yaptırmak ve detaylı yazılım özelliklerini öğrenmek için iletişime geçebilir, doğru bilgiyi hızlıca alabilirsiniz.

+90 506 880 13 53