Çiçekçi sitesi, insanların çiçek siparişlerini oluşturdukları kurumsal sitelerdir. Halihazırda var olan çiçekçi dükkanınızı online platforma taşımak için hemen hazır çiçekçi sitesi satın alabilirsiniz. Bir çiçekçiden beklentilerinizin tamamını karşılayacak niteliklere sahip çiçekçi sitesi yazılım seçenekleri ile markanızı online platformlara taşıyın. Üstelik düşük bir bütçe ile.  

Hazır Çiçekçi Sitesi ile Hemen Satışa Başlayın

Hazır çiçekçi sitesi, web siteleri arasında ihtiyacınız olan en fonksiyonel sitelerden biridir. Uygun fiyatlar ile sunulan çiçekçi sitesi yazılımları arasından sizi en iyi yansıtan siteyi seçmek ise size kalmış. Çiçekçilik sıcak, samimi ve hoş kokulu bir ortamı anımsatır. Bir çiçekçiye girdiğinizde göreceğiniz ortam ve havayı online platformlarda da oluşturabilirsiniz.

Çiçekçi yazılımımız aracılığı ile kendi online işletmenizi oluşturabilir ve Dünya’nın her yerine ulaşabilecek potansiyele kavuşabilirsiniz. Hazır çiçekçi web sitesi satın almanın birden fazla avantajı vardır. Site tasarımı, kullanıcı dostu tema gerekliliği, site üretim aşaması gibi birçok işlemi yapmadan hızlı bir şekilde sitenize sahip olmanızı olanaklı hale getirir.

Web sitesi kurma işlemi profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle web sitesi kurma işlemi herkes tarafından gerçekleştirilememektedir. Çiçekçilerin ihtiyaçları olan hazır çiçekçi web siteleri uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

Çiçekçi Sitesi Sahip Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

Çiçekçi sitelerinin sahip olması gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Web siteleri kullanıcıların rahat bir şekilde dolaşabildiği online platformlardır. Online çiçekçiler için olmazsa olmaz hususlardan biri de ürünlerin görünürlüğüdür.

İnternet sitesi üzerinden alışveriş yapılmasının günümüzde hem daha yaygın hem de daha bütçe dostu olması nedenleri ile kendinize ait bir çiçekçi sitesi oluşturmak isteyebilirsiniz. Çiçekçi temalı web siteleri satın alırken web sitesinin ürün görünürlüğü, kullanıcı gezinimine uygun olup olmadığı, ürün satışı için avantajlı olması gibi hususlara dikkat edilmelidir.

Çiçekçi sitesi almadan önce sitenizin mobil uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Günümüzde birçok online kullanıcı mobil cihazlardan gezinim yapmaktadır. Bu nedenle de çiçekçi sitelerinin mobil uyumlu olarak tasarlanması gerekir. Daha başka birçok unsur da çiçekçi sitesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır.

Kullanıcı Dostu Tema Seçenekleri

Kullanıcı dostu tema seçenekleri beraberinde web sitenizde gezinen kişilerin ürünleri daha rahat görmesi, sepetine ürün eklemesi ve kıyaslama yapabilmesini mümkün hale getirmelidir. Potansiyel müşterilerinizin sitenizde daha fazla zaman geçirmesini olanaklı hale getiren kullanıcı dostu tema seçenekleri hazır çiçekçi yazılımı içerisinde bulunmaktadır. Böylece web sitenizin ziyaretçileriniz için tam teşekkürlü olduğundan emin olarak rahatça pazarlamaya başlayabilirsiniz.

Kullanışlı Yönetim Paneli

Çiçekçi web sitenizi düzenlemek, ticaret yaptığınız süre boyunca en çok yapacağınız işlemlerden biri olacaktır. Web sitenizin yönetim paneli ise bu noktada ihtiyaçları karşılamaya müsait olmalıdır. Web sitenizin kullanışlı bir yönetim paneline sahip olması beraberinde çok daha hızlı işlem yapmanızı olanaklı hale getirir.

Kullanışlı bir yönetim paneli ile isterseniz 1000’den fazla ürünü aynı kategoride kolay görünür bir şekilde barındırabilirsiniz. Web sitelerinin en büyük sorunlarından biri de ürünlerin görünürlüğünü tam olarak sağlayamamalarıdır. Hazır web sitesi yazılım seçeneklerimizin her birinde ürünlerin görünürlüğü önceliklidir. Potansiyel müşterileriniz aradıkları ürünleri doğru kategorizasyon sayesinde hızlı bir şekilde bulabilir ve sepete giderek satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Sadece Size Özel Çiçekçi Sitesi ile Çiçeklerinizi Göz Önünde Tutun

Çiçekçiler insanların kimi zaman özür dilemek kimi zaman da kutlama yapmak hatta bazı zamanlarda hiçbir neden olmaksızın uğradığı yerlerden biridir. İster kendinizi ister başkasını mutlu etmek isteyin çiçekçiler bunun için harika bir yol olabilir.

Online alışveriş seçeneklerinin hızla yaygınlaşması beraberinde çiçekçi dükkanınızı online platformlara taşımanızı da olanaklı hale getirmektedir. Dükkanınızı online platformlarda görünürlüğü yüksek bir pozisyonda tutabilirsiniz. Böylece ürün satışlarınızı arttırırken kendi özel çiçekçi siteniz ile ziyaretçilerinizi memnun etmeniz mümkün hale gelir.

Sadece size özel olarak tasarlanan çiçekçi sitesi kapsamında sitenizde yayınlayacağınız ürünlerin görünürlüğü, yetkin yönetici paneli, ürün indirim ya da fiyatlandırma hususlarında kolay uygulama seçenekleri gibi farklı opsiyonlar sunulur. Web sitenizi kullanırken en uygun ve kolay yollardan birini seçebilirsiniz.

Hazır çiçekçi siteleri ile kendi web sitenizi kendiniz yönetirken işin zor tarafını kolay yoldan halletmeniz mümkün. Farklı hazır çiçekçi web sitesi seçenekleri ve çiçekçi web yazılım içerikleri hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

+90 506 880 13 53