Çiçekçi e ticaret sitesi, çiçek satışı yapan birçok firmanın dijital platformlara giriş yapmak için ihtiyaç duydukları araçlardan biridir. Sanal platformlar alışverişten tutun da bilgi alma süreçlerine kadar birbirinden farklı birçok alanda insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Dijital platformların alışverişlerde tercih edilmesi ise günümüzde sık rastlanan durumlar arasında bilinmektedir. Çiçek satışı yapan firmaların e-ticaret hacmini genişletmek ve rakiplerine oranla daha bulunabilir olmak için attıkları ilk adım ise e-ticaret sitesi almaktır.

E-ticaret sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gereken birden fazla husus bulunmaktadır. Yazımızın devamında e-ticaret çiçekçi sitesi hakkında bilmeniz gerekenler ve bütçe dostu fiyat seçenekleri ile e-ticaret sitesi kurdurmak hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Çiçekçi E Ticaret Sitesi Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çiçekçi e ticaret sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler temelde profesyonel hizmet alıp almadığınıza bağlıdır. Profesyonel hizmet kapsamında firmaların ihtiyaç duydukları tüm gereklilikleri tek bir e-ticaret sitesinde toplamak olanaklıdır.

e-ticaret için tasarlanan web siteleri kullanıcı deneyimi odaklı, mobil uyumlu ve kolay sipariş verme imkanına sahip sitelerdir. Bir e-ticaret sitesinden beklentileriniz nelerdir? Kullanıcı deneyimini ön safhada tutan ancak Google tarafından da index alarak ön sıralarda görünen kaliteli e-ticaret sitelerine sahip olmak mümkün.

Web sitesi kurulumu yaptırırken Dijital çiçekçi sitesi olarak çiçek satışına uygun temalar, tasarım ve alt yapı hazırlayarak kurumsal hizmet veririz. Böylece çiçek satışlarında herhangi bir sorun yaşamadan, kolay ve hızlı bir şekilde e-sipariş alabilirsiniz.

Günümüz teknolojisinde ihtiyacınız olan en büyük gerekliliklerden biri de e-ticaret hacmidir. Dünyanın her yerinden sipariş alabileceğiniz e-ticaret siteleri ile kazancınızı katlayabilirsiniz.  

Çiçekçi Web Siteleri Hangi Niteliklere Sahip Olmalıdır?

Çiçekçi web siteleri, müşterilerin taleplerine uygun kolay erişim imkanı tanıyan siteler olmalıdır. Bunun yanı sıra mobil uyumlu ve sipariş verme kolaylığı olan bir tasarım tercih edilmelidir. Çiçekçi web siteleri temelde müşterinin sipariş vermesi ve aradığını kolayca bulabilmesi için tasarlanır. Kullanıcı deneyimi ön planda tutularak hazırlanan web sitelerinin başlıca özellikleri ise aşağıdaki gibi olmalıdır;

  • Mobil uyumlu bir web sitesi tasarlanmalıdır,
  • Müşterilerin aradıklarını kolayca bulabilecekleri basit kategoriler ile tasarlanmalıdır,
  • Kolay ve hızlı sipariş verme seçeneği bulunmalıdır,
  • Çiçek satışı için maksimum verim ile tasarlanmış bir temaya sahip olmalıdır,
  • E-ticaret hacmi geniş bir platform olmalıdır,
  • Kolay ürün girişi ve kullanım olanaklarına sahip olmalıdır.

Dijital Çiçekçi Sitesi ile Aradığınız Tüm Şartlar Tek Bir Adreste

Çiçek satışı yapan firmalar için çiçeklerin görünüşünün tasviri ve müşterilerin aradıklarını kolayca bulabiliyor olmaları en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Dijital platformlara giriş yaparken sağlıklı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir e-ticaret sitesi arıyorsanız doğrudan kurumsal site tasarımı ve kurulumu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Alanında deneyim kazanmış uzman kadro ile sürekli içerik girişi yapabileceğiniz, mobil uyumlu, kullanıcı dostu temalara sahip siteler ile satışlarınızı arttırabilir, kazancınızı online platformlardan da elde edebilirsiniz. 

+90 506 880 13 53